Cablu retea fibra optica 10M, conectare internet simpla 9/125um, SC-SC, UPC, G652D

Cablu retea cu fibra optica de inalta calitate, mufat SC/UPC. Ideal pentru transmitere de date la viteze mari si distante lungi. Recomandat pentru interior.

Specificatii:
- Lungime cablu: 10 metri
- Tip conector: SC/UPC
- Tip: G652D
- Mod: 9/125 µm
- Invelis: LSZH


Review-uri Clienti

  • Producători DeTech
  • Cod produs: 18326
  • Garanţie produs: 60 Luni
  • Disponibilitate: În Stoc
  • 49,00Lei